LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi
TERRION tehnika piedalījās "Traktordienās 2011", Tērvetē
2011/05/31

 Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas lauksaimniecības industrijas ražotājiem, darbiniekiem un pārstāvjiem tiek rīkots pasākums, kurā var ne tikai apskatīties mūsdienīgākās un jaudīgākās lauksaimniecības tehnikas vienības, bet arī vērot tās sacensību trasēs un pašiem sēsties pie stūres.

 

Šogad pasākums "Traktordienas 2011" norisinājās Tērvetes novada AS Agrofirma Tērvete laukā Jātnieki, ko organizēja Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai, sadarbībā ar AS Agrofirma Tērvete un Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociāciju. Pasākuma programmā bija dažādas prezentācijas un tehnikas paraugdemonstrējumi, konsultācijas un pārrunas, kā arī spēles un konkursi izstādes apmeklētājiem.

 

TERRION tehniku prezentēja SIA Kombainserviss stendā, pārstāvot ražotāju rūpnīcu Agrotehmaš, kā arī piedalījās braucienos sacensību trasē. Traktors TERRION ATM 5280, kas bija izstādes eksponāts, jau otro gadu tiek nodarbināts Latvijas laukos un ieguvis pašas labākās atsauksmes no saimniecību īpašniekiem un darbiniekiem, kas ikdienā strādā ar traktoru. Daudzi izstādes apmeklētāji, kas izmantoja iespēju iekāpt traktora kabīnē, augstu vērtēja vieglu traktora vadību, patīkamu brauktspēju, kā arī pareizi organizētu mehanizatora darba vietu. Daudzas saimniecības pasākuma norises laikā izteica vēlēšanos iegādāties TERRION tehniku.