LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi
Jauns GIANT mini iekrāvējs ar sānu pagriezienu
2014/12/03

GIANT ražotājs TOBROCO Machines ir palielinājis savu piedāvājuma klāstu. Klāt pie jau esošajiem teleskopiskajiem un riteņu iekrāvējiem ir pievienotas trīs jaunas, jaudīgas un manevrētspējīgas 930 mm platas mašīnas ar sānu pagrieziena iespēju: SK211G/ 201D/ 251D.

Jauna mini iekrāvēja ar sānu pagriezienu manevrētspēja un kompaktums dod iespēju tam pārvietoties un veikt darbus ierobežotās platībās un šaurāsvietās. Mašīna ir viegla un vienkārši transportējama. Giant kompaktā sakabe nodrošina ērtu un ātru agregātu nomaiņu.

Tāpat kā visa cita GIANT produkcija, šīs mašīnas tiek komplektētas ar augstākās kvalitātes komponentēm: Kubota, Honda un Hydac.

SK211G aprīkots ar 2 cilindru, 21 Zs benzīna dzinēju, bet SK201D un SK251D arpīkoti ar dīzeļdzinēju ar attiecīgi 20Zs un 25 Zs lielu jaudu.  Visi modeļi tiek darbināti ar 4 lielas kapacitātes riteņu dzinējiem, kā rezultātā tiek samazināta remonta nepieciešamība salīdzinājumā ar ķēdes transmisiju un palielināta pārvadāmā jauda. Eļļas dzesētājs, lieli vārsti un trubas pasargā mašīnu no pārkaršanas darot smagus darbus.

Standarta aprīkojumā iekļauta dubultā hidruliskā funkcija uz strēles. Tāpat kā visos pārējos GIANT modeļos arī skidsteer pieejamas papildus hidrauliskās un elektriskās funkcijas.

Izlaiduma gads 2015.  Ir iespējama iepriekšpasūtīšana.