LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi
Atbrauciet uz izstādi
2007/03/10
Kombainserviss ielūdz visus klientus un partnerus apmeklēt mūsu stendu ikgadējā starptautiskā lauksaimniecības tehnikas izstādē Rāmavā, kura notiks no 2007.gada 28.marta līdz 1.aprīlim. Mēs rādīsim pārdodamās tehnikas paraugus, tajā skaitā jaunumus. Kā tas izstādēs, kurās mēs piedalāmies, ir vienmēr, pie mūsu speciālistiem varat droši griezties pēc nepieciešamajām konsultācijām.
Meistaru-iestatītāju apmācība
2007/03/10
2007.gada 23.martā Kombainserviss savas ražošanas tehniskās bāzes teritorijā Gulbenes rajonā (Šķieneri, Stradu pag.) rīko kombainu meistaru-iestatītāju kvalifikācijas paaugstināšanas nodarbības, kas strādā gan mūsu uzņēmumā, gan arī pie dīleriem visā Latvijā. Apmācību vadīs rūpnīcas „Rostseļmaš” speciālisti. Pēc papildus informācijas griezieties pa tālr.64497532.
Noderīgs seminārs
2007/03/10
2007.gada 2.martā Kombainserviss rīkoja semināru saviem klientiem un dīleriem visā Latvijā. Pasākumā piedalījās Lauku atbalsta dienesta pārstāvji, kuri izstāstīja par subsīdiju saņemšanas kārtību un atbildēja uz semināra dalībnieku jautājumiem.
Kombainserviss – internetā
2007/02/01
Mēs esam priecīgi paziņot, ka kompānijas Kombainserviss mājas lapa ir uzsākusi savu darbību. Te Jūs varēsiet atrast izsmeļošu informāciju par pārdodamo tehniku un rezerves daļām, par sniedzamiem pakalpojumiem, vakancēm un daudz ko citu. Klientu ērtībai mēs izvietojām ne tikai mūsu veikalu telefonus, adreses un darba laikus, bet arī servisa apkalpošanas centru karti, kas ir izvietoti 16 Latvijas rajonos. Turklāt mājas lapā ir kontaktforma, kurā var uzrakstīt jebkuru jautājumu/vajadzību un uzreiz to aizsūtīt mums uz ofisu.