LAT RUS ENG

 

 

Jaunumi

Pirmā Starptautiskā lauksaimniecības izstāde „Agrosalon”

2008/11/19

No šā gada 19.-20.novembrim „Kombainserviss” vadošie speciālisti apmeklēja 1.Strarptautisko specializēto lauksaimniecības tehnikas izstādi „Agrosalon”, kas norisinājās Maskavā.

  40 000 m2 lielā teritorijā Eiropas vadošie lauksaimniecības tehnikas ražotāji prezentēja jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas jau šobrīd lauksaimniecības tirgū pieejami agrāro jautājumu sekmīgai risināšanai.

   Paralēli tehnikas apskatei, norisinājās arī vērtīgas konferences un semināri par aktualitātēm un tendencēm agro biznesā.

    Izstādē savu produkciju prezentēja vairāk kā 150 uzņēmumi, starp kuriem bija pārstāvēti gan Rietumu , gan Krievijas vadošie zīmoli, to starpā arī SIA „Kombainserviss” ilggadējie sadarbības partneri- rūpnīca „Agrotehmaš”, kas piedāvāja aplūkot traktoru Terrion dažādās komplektācijās ar zemes apstrādes un lopbarības sagatavošanas tehniku; rūpnīca „Agrotehmaš” prezentēja labības novākšanas kombainu Sampo, bet rūpnīca „Rostseļmaš” Latvijā jau labi pazīstamos kombainus Acros un Vector, kā arī jaunumu-lieljaudas traktorus BÜhler. Savukārt uzņēmums „Argomašholding” piedāvāja labības novākšanas kombainus un traktorus ar jaudu no 150 ZS-270ZS.

     Izstādes laikā ar sadarbības partneriem tika apspriesti jautājumi par tehnikas izgatavošanu atbilstoši ES direktīvu augstākajām prasībām un tās piegādi Latvijas tirgum, kā arī rezerves daļu nodrošinājumu un servisa pakalpojumu sniegšanu.

      Jau pavasara izstādē Rāmavā centīsimies mūsu zemniekiem parādīt kādu no jaunākās tehnikas modeļiem, ko aplūkojām Maskavas izstādes laikā.