Par mums

Uzņēmums Kombainserviss dibināts 1992. gadā uz bijušās Gulbenes Lauktehnikas filiāles bāzes. 

Kombainserviss sia


Attīstības sākuma etapā mūsu darbības pamatveids bija Krievijas ražojuma labības novākšanas tehnikas piegāde. Viena no uzņēmuma “Kombainserviss” dibinātājiem un ilggadīgā vadītāja Vasīlija Zagoruiko lielā pieredze un lietišķie kontakti ļāva mums īsā laikā izveidot lauksaimniecības tehnikas servisa apkalpošanas tīklu visā Latvijā.

Uzņēmuma “Kombainserviss” galvenie darbības virzieni mūsdienās ir:

 • lauksaimniecības tehniku tirdzniecība;
 • lauksaimniecības tehnikas garantijas un pēcgarantijas servisa apkalpošana;
 • kravu pārvadājumu pakalpojumi.
 • Gulbenes Industriāla parka teritorijas attīstība

“Kombainserviss” ir Holandes ražotāja "Tobroco Giant" oficiālais dīleris.

Šīš rūpnīcas ražotā tehnika gandrīz kā pēc pasūtījuma ir radīta latviešu zemniekiem: tai praktiski netraucē samērā mitrais klimats, biežie lietus nokrišņi ražas novākšanas periodā, lauku nelīdzenums un raupjums, kā arī laika apstākļu mainība.


Misija un stratēģija

No uzņēmuma dibināšanas dienas līdz šim brīdim “Kombainserviss” ir saglabājis sākotnēji izvēlētās darbības sfēras. Mēs turpinām tās attīstīt, paplašinot pakalpojumu klāstu, tādējādi darot visu iespējamo savu klientu maksimāli kvalitatīvai apkalpošanai.

“Kombainserviss” ilglaicīgā stratēģija paredz turpmāku uzņēmuma tirgus pozīciju nostiprināšanu trīs virzienos:vadošo Krievijas un Eiropas uzņēmumu ražotās jaunās paaudzes lauksaimniecības tehnikas savlaicīgu piegādi Latvijas tirgū;pārdodamās tehnikas operatīvas un kvalitatīvas garantijas un pēcgarantijas apkalpošanas nodrošināšanu;transporta pakalpojumu sniegšanu dažāda veida kravu pārvadāšanā.

Finansēšana

Lauksaimniecības tehnikas iegāde līzingā vai kredītā, tas ir, ar aizņēmuma piesaisti, notiek arvien biežāk. Tāda prakse mūsu galvenajam klientam – Latvijas zemniekam – ir ikdienišķa parādība. Mēs labi saprotam, ka lielākajā daļā gadījumu par iegādājamo tehniku ērtāk ir norēķināties pa daļām.Uzņēmuma “Kombainserviss” speciālisti ir uzmanīgi izskatījuši vadošo līzinga kompāniju un banku piedāvājumus. Pēc pārrunām ar sadarbības partneriem izvēlējāmies tos, kuri bija gatavi piešķirt izdevīgākos un elastīgākos aizņemta finansējuma noteikumus. Tieši šos līzinga devējus mēs droši iesakām mūsu produkcijas pircējiem.


Kvalitāte

Piedāvājot tirgū kvalitatīvu tehniku, uzņēmums “Kombainserviss” dara visu nepieciešamo, lai arī ikdienas darbā ar klientiem uzturētu augstu kvalitātes standartu.Šāda pieeja izpaužas sekojošā veidā:

 
 • mūsu ražotāju pārdodamā produkcija vislabāk atbilst Latvijas klimatiskajiem un ģeogrāfiskajiem apstākļiem;
 • individuālā pieeja katra klienta prasībām un vajadzībām apvienojas ar maksimālu apkalpošanas operativitāti. Mēs lieliski saprotam, cik dārgi zemniekam izmaksā piespiedu dīkstāve;
 • pie mums iegādātas tehnikas garantijas apkalpošanas laiks ir līdz diviem gadiem. Servisa apkalpošanas centri, kur var iegādāties vai pasūtīt rezerves detaļas, izvietoti 16 Latvijas rajonos. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti īsteno tehnikas servisa apkalpošanu tieši pie klienta;
 • servisa apkalpošana tiek sniegta jebkuros laika apstākļos – “Kombainserviss” speciālisti reaģē uz klienta prasību 24 stundu laikā un veic visu, kas no viņiem ir atkarīgs (ieskaitot profilakses pasākumus), lai tehnika darbotos bez traucējumiem;
 • savā ikdienas darbībā (ofisā, veikalos, apkalpošanas centros) mēs ievērojam kvalitātes standartus, kas paredzēti ISO starptautiskā parauga sertifikātā;
 • uzņēmumam “Kombainserviss” ir ļoti svarīga atgriezeniskā saite – mūsu speciālisti velta īpašu uzmanību klientu un partneru izveiktajām vēlmēm un prasībām.
Mūsu partneri

“Kombainserviss” ļoti uzmanīgi izvēlas savus partnerus, jo mūsu darbības specifika paredz ilgtermiņa sadarbību. Mums ir jābūt absolūti pārliecinātiem par to, ka varam uzticēties partneriem visos jautājumos, jo no tā ir atkarīga veiksme sadarbībā ar mūsu klientiem.

Mūsu pastāvīgo partneru lokā ietilpst:

 • lauksaimniecības tehnikas piegādātāji;
 • kompānijas 16 Latvijas rajonos, ar kurām mums ir noslēgtas vienošanās par no uzņēmuma “Kombainserviss” iegādātas tehnikas servisa apkalpošanu (ieskaitot rezerves daļu pārdošanu);
 
 • mācību iestādes (Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Priekuļu lauksaimniecības tehnikums), kuru apmācāmie vai beidzēji iziet praksi mūsu uzņēmumā vai iekārtojas pie mums darbā;
 • bankas un līzinga kompānijas, kas piedāvā “Kombainserviss” klientiem izdevīgus noteikumus tehnikas iegādei uz nomaksu.

“Kombainserviss” ir Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas (LTRTA) biedrs.

Karjera

“Kombainserviss” – tas ir dinamiskas attīstības uzņēmums, tāpēc mēs pastāvīgi izjūtam vajadzību pēc jauniem darbiniekiem. “Kombainserviss” ir vienošanās ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Priekuļu lauksaimniecības tehnikumu par prakses sniegšanu studentiem apmācību periodā.

Daļa no mūsu uzņēmuma darbiniekiem – tie ir nosaukto mācību iestāžu absolventi, kas, beidzoties prakstei, pieņēmuši lēmumu palikt strādāt uzņēmumā “Kombainserviss”. Mēs esam ieinteresēti savu darbinieku profesionālajā izaugsmē un viņu iemaņu un zināšanu pilnveidošanā. Tāpēc mēs regulāri apmācām personālu, organizējot kursus gan pašā uzņēmumā, gan arī sūtot darbiniekus uz semināriem, ko rīko mūsu piegādātāji.

Izstādes

Dalība specializētās izstādēs – mūsu mārketinga politikas obligāta sastāvdaļa. Šajos pasākumos esošie un potenciālie klienti var iepazīties ar viņiem interesējošu produkciju, kuru piedāvā “Kombainserviss”. Mēs konsultējam un sniedzam visu nepieciešamo informāciju. Mūsu stendā klienti var satikties ar izgatavotājrūpnīcas pārstāvjiem, uzdot viņiem savus jautājumus, izteikt vēlmes un rekomendācijas. Tāda saskarsme mums ir ļoti svarīga un noderīga.

Dalība izstādēs ļauj mūsu uzņēmumam skaidri nodemonstrēt savas priekšrocības konkurences apstākļos, kā arī pārzināt aktuālās tendences un jaunumus lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības tirgū.

“Kombainserviss” regulāri piedalās izstādēs, kas notiek gan Latvijā, gan arī aiz tās robežām.